اسکان شرکت کنندگان

این دانشگاه با هدف اطمینان بخشی به شرکت کنندگان محترم و کاهش دغدغه محل سکونت ایشان، اماکنی را جهت اسکان تدارک دیده است که جزئیات آن به طور خلاصه  در زیر آمده است:

*هزینه مربوط به اسکان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی با کمترین میزان ممکن برای متقاضیان و شرکت کنندگان محترم طبق جدول زیر در دو بخش اسکان جنگلی و اسکان ساحلی ارائه می‌گردد:

 

ردیف اسکان جنگلی اسکان ساحلی توضیحات
1 نفر در هر شب 170000 تومان 200000 تومان بر اساس شرایط اسکان
4 نفر در هر شب 700000 تومان 800000 تومان امکان رزرو به صورت دربستی دارد
5 نفر در هر شب —- 1000000 تومان امکان رزرو به صورت دربستی دارد
6 نفردر هر شب 900000تومان —- امکان رزرو به صورت دربستی دارد

 

*وسیله ایاب و ذهاب از محل برگزاری به سمت محل اسکان به طور رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. لذا شرکت کنندگان محترم با توجه به برنامه زمانی رویداد و زمان حرکت وسیله نقلیه می توانند از امکانات تهیه شده نهایت استفاده را ببرند.

*هدف ما تامین اقامتی خاطره انگیز و لذت بخش در محیطی آرام و زیباست تا همزمان با برگزاری رویداد علمی از طبیعت بی نظیر شهرستان بابل و استان مازندران نیز لذت ببرید. لذا به اطلاع میرساند محل اسکان در زمان برگزاری رویداد در اختیار کادر برگزاری این رویداد بوده تا محیطی امن و آرام را برای شما فراهم نماید.

*نمایندگان دانشگاه و کادر برگزاری جهت مدیریت امور اجرایی به صورت 24 ساعته در محل اسکان حضور دارند. لذا از متقاضیان محترم خواهشمند است با نمایندگان معرفی شده نهایت همکاری را به عمل آورند تا خدمتی در شان جامعه علمی را دریافت نمایند.

*با توجه به ظرفیت هر واحد،نسبت به رزرو محل مورد نظر اقدام نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که امکان حضور افراد بیش از ظرفیت برای واحد ها وجود ندارد و ظرفیت مازاد به صورت اشتراکی ساماندهی خواهند شد.

*توجه داشته باشید انتخاب واحدی با ظرفیت 4 نفر به معنی دریافت واحد 4 نفره به صورت دربستی است و دریافت واحد 6 نفره به معنای دریافت واحد 6 نفره به صورت دربستی می باشد. لذا عزیزانی که قصد دریافت واحد به صورت دربستی را دارند می توانند واحدی با ظرفیت بالاتر از تعداد خود را انتخاب نمایید در غیر اینصورت با انتخاب عدد 1 در زمان رزرو با توجه به شرایط اسکان ساماندهی و محل اسکان شما مشخص خواهد شد که امکان اسکان به صورت اشتراکی با سایر تیم ها نیز وجود دارد.در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره همراه معرفی شده تماس حاصل فرمایید.

با آرزوی ثبت لحظاتی دل انگیز برای شما شرکت کننده گرامی و به امید دیدار شما در پانزدهمین رویداد بزرگ راینوکاپ ایران 2023

 

در این دوره رویداد در نظر داریم با فراهم آوردن امکانات رفاهی و تفریحی میزبان خوبی برای شرکت کنندگان محترم باشیم.
لذا سرپرستان محترم با مراجعه به صفحه شخصی خود می‌توانند نسبت به ثبت نام اسکان اقدام نمایند.

ما برای شما دوستان عزیز 2 نوع اسکان را در نظر گرفتیم که با کلیک برروی عکس ها میتونید گالری تصاوری هر کدام را مشاهده کنید . 

در صورت داشتن سوال با شماره ۰۹۳۶۹۱۱۵۳۴۱ تماس حاصل فرمایید.

اسکان جنگلی 

اسکان دریایی